מי אנחנו

צוות חינוך בחיוך מורכב מאמנים מתחומים שונים, המאמינים שבאמצעות אמנות, סבלנות והרבה חייכנות, ניתן להעביר מסרים, ללמד תכנים, להעשיר ידע ולהקנות ערכים.


עמרי בר-לב
עמרי בר-לב
סופר, קומיקאי, מוציא לאור ומוציא את הנשמה.
למד משחק בסמינר הקיבוצים, משפטים במכללת רמת-גן ולקח מהחיים.
שימש כעיתונאי חוקר ובעל טור הומוריסטי בעיתון מעריב, כתב טור במגזין "ראש 1" וערך את עיתון הגנים הפרטיים בישראל "ילדנו". הקים את העמותה לקידום ליצנות בישראל והפיק מופעים רבים בהם "הפסטישטות", פסטיבל בין לאומי למופעי רחוב באילת. עבד כקופירייטר "בקשר בראל" ובשנת 1994 הקים את "הוצאת דיבה", הוצאה לאור המתמחה בספרי הומור ומתנה.
מזה שלושים שנה, מופיע במופעי קסמים ולהטוטים כל המשפחה ומופעי סטנד-אפ למבוגרים.
בשנת 2010 יזם את פרויקט "חינוך בחיוך" ובמסגרת זו מרבה להופיע בבתי ספר ברחבי הארץ בנושאי ספריו.
דורון רוזנבלט
דורון רוזנבלט
מאייר, מעצב, רעיונאי וצמחוני.
מתמחה בסגנונות ציור רבים ומתמחה באיור ספרי ילדים, כמו גם בכתיבה. כתב ואייר את ספרי הילדים: "אימא מה זו סובלנות", "הקץ למוצץ" ו"ג'קי הג'וק" ושימש כמאייר לספרי ילדים רבים אחרים. אייר, המציא דמויות וכתב משפטים מצחיקים לאלבומי ילדים ("המוטרפים", "אלבום החלל" ו"בית ספר למופרעים") ועסק בפיתוח מוצרים רבים לילדים כגון: ציורי תלת מימד, מנורות לילה, פוסטרים, מתקן החתלה לעגלות ילדים וערכת ערכים לילדי גנים. מזה עשר שנים משמש כ"מאייר הבית", של "הוצאת דיבה" – ספרי הומור ומתנה, תוך התמקדות בסדרת "חינוך בחיוך". כמו כן מלמד איור בבית הספר לתקשורת חזותית מכון אבני ומנחה חוגי איור וקומיקס לילדים במועצת מודיעין ובאופן פרטי. במקביל מנהל אמנותי ושותף במיזם אינטרנטי בנושא ספרים אישיים בשיתוף ווי נט ופוג'י.
ערן בן-זאב
ערן בן-זאב
שחקן בן שחקן ובעיקר בחור חייכן.
בוגר הסטודיו למשחק של ניסן נתיב. שיחק על רבות מבמות ארצנו בהן: בית ליסין, תיאטרון חיפה, תיאטרון באר שבע, והחאן הירושלמי. כמו כן השתתף בהצגות ילדים רבות בהן: "וגר זאב עם כבש" ו"חלם", זוכות פסטיבל הצגות הילדים בחיפה. כמו כן, הקים את תיאטרון "בטון".
השתתף בתכניות טלוויזיה רבות בהן: "קופיקו", הפיג'מות", "זהו זה" ו"פולישוק" והגיש כמה תכניות בהן "מלך הפנדלים" וחמש על האש". כמו כן, שיחק בסרטי הקולנוע "העבר עוד לפניו" ו"רסיסי אהבה" עליו הוא מועמד לפרס על תפקיד משנה. במקביל לעיסוקו כשחקן, כתב ערן טור אישי בעיתונות מקומית וכיום מנחה חוגי דרמה לילדים, מביים הצגות סיום בבתי ספר ומגיש ערבי אימפרוביזציה ומשחקי תיאטרון.
בנצי חלפון
בנצי חלפון
מוזיקאי חינני ונגן בין לאומי. בוגר בית הספר הגבוה למוסיקה ברקלי שבבוסטון ארה"ב. מנגן על גיטרה, בס, עוד, פסנתר וכלי הקשה בסגנונות שונים (רוק, ג'אז, פאנק, לאטין ועוד) בנוסף, מלחין ומפיק מוסיקלי. ניגן בתזמורת "הד ביג בנד", היה חבר בלהקתו של יונתן מילר ושימש כמלחין ומעבד בהרכבים מוסיקליים רבים בהם: "קרוס רואוד" ו"זן קלאב". מזה עשרים שנה מלמד גיטרה, כלי הקשה והרכבים מוזיקליים בבתי ספר ברחבי הארץ בהם בית הספר למוזיקה בכפר הירוק. זה מכבר הוציא שלושה תקליטי שדרים: "הקוף", "חשק" ו"מספר סיפורים", אותם הלחין והפיק בעצמו.