הפקה והוצאה לאור

"
"

הפקה והוצאה לאור של ספרים  

שלום חברים.

כסופר, המודע לרגישותם ולעיתים תמימותם של יוצרים, אני נחרד בכל פעם מחדש כשאני שומע פליט הוצאה לאור כזו או אחרת המגיע אלי לאחר שהבטיחו לו שכל מה שמפריד בינו לבין הנובל העברי השני (עגנון זוכרים?) הם שלושים, ארבעים ולעיתים חמישים אלף שקל. לא איכות הכתיבה, לא העריכה, לא ההפקה. רק שים כסף ויאללה לראש מצעד המכירות. לאחר קניית האשליה, כשהמוצר הסופי ביד, מפח הנפש הוא גדול והחור בכיס אף יותר. נכון, יש אנשי מקצוע טובים והוגנים בשטח, אבל אתם צריכים להיזהר מהכרישים ואם אין לכם את הגלאי המתאים, מהר מאוד תמצאו עצמכם בסרט "מלתעות".

אנחנו מאפשרים ליוצרים מכל הז'נרים לקבל תשובה הולמת ובמחיר הוגן ליצירתם. לא אשליה אלא "רק" עבודה מקצועית ומדויקת עם מיטב אנשי המקצוע בתחום שיביאו את יצירתכם למקום הכי גבוה שניתן.

קצת רקע

"הוצאת דיבה" - הוצאה לאור המתמחה בספרי הומור, מתנה וילדים הוקמה לפני כעשרים ואחת שנים ובה ראו אור עד היום עשרות ספרים בהם רבי מכר רבים. בספרינו, לצד ההקפדה על הכתיבה והעריכה, אנו שמים דגש על המראה החיצוני ובחלק מהספרים ניתן למצוא "גימיקים" שונים, כגון מתלה פלסטיק בספר "קריאת תחת", מראה נוצצת בספר "אני עושה פרצוף", מפה במעטפה בספרים "שמעתם מה קרה? ו"ראיתי ג'ירפה שעפה" ועוד.

אז מה עושים עכשיו?

 אם כתבתם ספר ואתם רוצים להוציא אותו לאור, אם נתקעתם באמצע כתיבת ספר ואתם לא יודעים איך להמשיך ואולי בכלל אתם רוצים לכתוב ספר ולא יודעים איך להתחיל. שלחו לנו מייל, או צרו קשר טלפוני וננסה לעזור.

                                                                                                      בברכת יוצרים מלאת יצרים

                                                                                                                           עמרי בר-לב

 

דוגמאות ספרי יוצרים שונים שראו אור בהוצאתנו

* לפרטים על הפקת ספרי מחזור ייחודיים - הקישו על התמונה הראשונה מימין

הפקת ספרים - הוצאה לאור - הגהה - עריכה רעיונית - עריכה לשונית - ספרי ילדים - ספרי הומור - ספרי מתנה - ז'נרים שונים - הפצה